Minecraft-Servery.eu

27
Servery
123
Registrace
186
Hráči
Nápověda

Co je to Minecraft-Servery.eu?

Minecraft-Servery.eu je seznam serverů pro Minecraft, který řadí servery podle uživatelských hlasů.

Jak mohu hlasovat pro server?

Chcete-li hlasovat pro server, klikněte na tlačítko hlasování. Poté budete vyzváni k dokončení Captcha z bezpečnostních důvodů a můžete také zadat své uživatelské jméno, které se zobrazí v seznamu nejlepších hlasujících. Můžete hlasovat každé 2 hodiny pro maximálně jeden server.

Co je Votifier?

Votifier je serverový plugin, který umožňuje vlastníkům serveru vědět, kdy jste pro ně hlasovali a dávat odměny za hlasování. Majitelé serveru mohou povolit program Votifier při přidávání nebo úpravách serveru. Více informací naleznete na internetu oficiální stránka pluginu.

Jak mohu přidat svůj server do seznamu?

Chcete-li přidat server, musíte nejprve vytvořit účet a ověřit svou e-mailovou adresu. Po přihlášení se klikněte na tlačítko „přidat server“ a zadejte podrobnosti o serveru. Server můžete přidat, pouze pokud jste vlastníkem nebo pokud vám vlastník dal svolení.

Při přidávání serveru došlo k chybě.

Pokud je váš server offline, nebudete jej moci přidat do seznamu, dokud nebude online. Pokud je server online, ujistěte se, že jste správně zadali název hostitele a port. Pokud stále máte problém s přidáním serveru, prosím Kontaktujte nás.

Proč se na stránce serveru nezobrazuje karta Hráči?

Aby mohl Minecraft-Servery.eu zobrazit úplný seznam hráčů, musíte v souboru server.properties nastavit enable-query na true. Query.port by měl být nastaven na stejný port jako port vašeho serveru. Zobrazení by se mělo projevit do několika minut.

Proč byl můj server smazán?

Minecraft-Servery.eu si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli server ze seznamu s předchozím oznámením nebo bez něj. Server může být odstraněn z mnoha důvodů, včetně (ale nejen) podezřelé hlasovací činnosti, nevhodných podrobností serveru a nízké doby provozu serveru. Servery, které byly uvedeny na seznamu déle než 10 dní, se automaticky odstraní, pokud doba provozu klesne pod 25%.

Proč byl můj banner odstraněn?

Bannery, které jsou nevhodné nebo napodobují vlastnosti webu, nejsou povoleny a mohou být odstraněny podle úsudku Minecraft-Servery.eu pracovníků.

Proč hlasy pro můj server zmizely?

Hlasování se obnoví pro všechny servery k prvnímu dni každého měsíce, aby se zajistila spravedlivá konkurence pro novější servery.

Co jsou VIP servery?

VIP servery jsou servery, které zakoupily prémiový slot nad hlavním seznamem na domovské stránce. VIP serverové sloty jsou draženy dvakrát týdně a 5 serverů je seřazeno podle hodnoty nabídky. Další informace naleznete na stránce VIP.

Moje otázka nebyla zodpovězena.

Neváhejte nás kontaktovat.