Česky-Minecraft.cz

Drazí hráči, vítejte na našem serveru!

 

Po připojení se ocitnete v krásném lobby, které vám umožní vybrat si jeden z několika námi nabízených serverů!
Proč byste se vůbec měli připojit zrovna k nám? Naše servery jsou unikátní a pravidelně dáváme dohromady nápady, které následně realizujeme a které zároveň povedou ke znovuoživení Tebou vybraného serveru. Co to znamená? Že se nudit u nás nebudeš!

 

Vanilla
- klasická semi-vanilla pro nenáročného hráče, který si chce užít pohodu, zahrát si a pobavit se s přáteli, zúčastnit se eventů o zajímavé ceny  a vytvořit si ideální zázemí pro další progres.

 

Skyblock
- vytvoř si sám nebo s přáteli ostrov a rozšiřuj ho. Buď kreativní a vytvoř si řadu systémů, které tě dovedou k vlastnictví toho nejepičtějšího ostrovu.

 

Survival
- chceš zažít neobyčejné dobrodružství? Pak ti Survival nabídne přesně to, co hledáš! Nové biomy, starodávné ruiny, epické enchanty a rozšířená nabídka vybavení ti poslouží k tomu, abys měl pořád co dělat! Dokážeš všem, že tvé dovednosti přežít jsou opravdu mistrovské?

 

Bedwars
- Všichni moc dobře známe, kolik dřiny to dá, abychom ráno vstali z postele. Dokážeš si ji ale i ubránit a postarat se o to, aby si tví nepřátelé večer neměli kam lehnout? Pojď na to! 

 

Murder Mistery
- hledej v areálu itemy, díky kterým budeš silnější, rychlejší a odolnější. Dávej si ale přitom pozor na skupinku, která tě bude chtít zastavit a zničit. Obrať to a znič je ty! 

 

Připravujeme:
Prison, Factions & Creative

IP serveru je: mc.cesky-minecraft.cz

Web Adresa: https://cesky-minecraft.cz

Discord: https://discord.gg/ceskyminecraft

Komentáře

mc.cesky-minecraft.cz

Offline

50

Max Fixed Online

Verze:
1.16.5
Kategorie:
Survival, MiniGames, Semi-Vanilla, SkyBlock, OneBlock, Warez,
Template by MUGI